Darmowa dostawa od 350,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy mogę umówić sie na odbiór z kurierem?

Firma przewozowa nie zapewnia możliwości kontaktowania się z kurierem obsługującym Twoje zamówienie. W razie konieczności kurier skontaktuje się z Tobą przed doręczeniem przesyłki. W razie potrzeby można kontaktować się bezpośrednio z najbliższym oddziałem firmy przewozowej. Możesz tak że śledzić przesyłkę korzystając z linku udostępnionego przez firmę przewozową. Przewidziane są maksymalnie 2 próby doręczenia. Jeżeli okażą się one nieskuteczne, przesyłka wróci do nadawcy.

Jeżeli odbiór przesyłki od kuriera w ciągu dnia jest niemożliwy albo kłopotliwy, wybierz inny sposób dostawy (np. paczkomat).

Kurier może kontaktować się z Tobą telefonicznie przed doręczeniem paczki. Jeżeli nie zastanie Cię, może zostawić paczkę u innego domownika, albo zostawić awizo.

Informacje istotne dla kuriera wpisz w polu "Uwagi dla kuriera" w trakcie składania zamówienia (np. dzwonić, zostawić u domownika, zostawić na recepcji, itp.)

Nie możesz zlecić doręczenia w określonych godzinach lub w dni wolne od pracy albo pod inny adres dostawy, niż wskazałeś w zmówieniu.

 

pixel